Fastron Technology MICC-221K-02
Choke Wirewound 220uH 10% 20kHz 60Q-Factor Ferrite 130mA 5.8Ω DCR AXL Ammo
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码MICC-221K-02